Rozszerzenia domen .edu.pl oraz .info.pl
Grudzień 17, 2018

Rozszerzenia domen .miasta.pl oraz .nieruchomosci.pl

Domeny które skierowane są dla miast i miasteczek, a także firm prosperujących w branży nieruchomości.

Domena .miasta.pl

Każde miasto w Polsce posiada potrzebę informowania swoich mieszkańców nt. aktualności czy obwieszczeń z nim związanych. Ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć miasto, które nie funkcjonuje w Internecie i nie posiada swojej strony internetowej. Sektor domen w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie przygotował dla miast personalne rozszerzenie .miasta.pl dzięki któremu mogą zarejestrować domenę taniej, gdyż jest ona tańsza niż ogólnopolska .pl Obecnie z domeny .miasta.pl korzysta min. obserwatorium.miasta.pl oraz rewitalicazja.miasta.pl.

Domena .nieruchomosci.pl

Domena .nieruchomosci.pl to domena wykorzystywana najczęściej przez strony związane z nieruchomościami i firmy poruszające się w tej branży. Ma ona charakter personalizujący, od razu naprowadza użytkownika z jakiej branży pochodzi dana strona i jakie informacje może na niej odnaleźć. Przeszukując popularną wyszukiwarkę znajdujemy następujące strony z rozszerzeniem .nieruchomości.pl format.nieruchomosci.pl, gbi.nieruchomosci.pl, metropolis.nieruchomosci.pl, sowa.nieruchomosci.pl, gorny.nieruchomosci.pl, doom.nieruchomosci.pl, solar.nieruchomosci.pl oraz bgn.nieruchomosci.pl. Duże grono z nich kierują do informacji nt firm, organizacji, a nawet licznych programów.

 

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok