Rozszerzenia domen .agro.pl oraz .auto.pl
Grudzień 11, 2018
Rozszerzenia domen .miasta.pl oraz .nieruchomosci.pl
Grudzień 22, 2018

Rozszerzenia domen .edu.pl oraz .info.pl

Domeny doskonałe dla branży edukacyjnej i informacyjnej. Bardzo popularne i wielokrotnie wykorzystywane w dzisiejszych czasach.

Domena .edu.pl

Domena .edu.pl to domena zazwyczaj należąca do instytucji oświatowych oraz naukowych. Domeny z końcówką .edu.pl. Domeny te cieszą się ogromną popularnością, szczególnie w szkolnictwie czy na uczelniach. Rozszerzenie .edu od razu kojarzy się odbiorcą z edukacją i edukowaniem. Rejestracja tej domeny jest stosunkowo tania. Domena ta pomimo dużej personalizacji nie jest przypisana jedynie do tej branży, jej właściciele nie ograniczają się tylko do szkół. Wiele stron poświęconym edukacji i egzaminom stosuje tę domenę. Jest to np.: egzaminy.edu.pl, korczak.edu.pl, humanitas.edu.pl, vulcan.edu.pl, wlodek.edu.pl, pk.edu.pl, dziensmyka.edu.pl oraz zse.edu.pl.

Domena .info.pl

Domena .info.pl to domena zazwyczaj wykorzystywana przez strony informacyjne. Liczne portale informacyjne, strony z wiadomościami, wykorzystują to rozszerzenie jako swoją domenę. Info.pl to jedna z popularniejszych domen funkcjonalnych która w dzisiejszej przestrzeni internetowej ma wiele stron www, które ją wykorzystują. Aby wykorzystać tę domenę należy wybrać swoją nazwę, a dzięki temu, że liczba znaków w nazwie domeny .info.pl jest standardowa – nie posiadamy większych ograniczeń. Jakie strony wykorzystują domenę .info.pl cz.info.pl, silesia.info.pl, niewygodne.info.pl, jerzy.info.pl, okazje.info.pl, czarter.info.pl, pnt.info.pl, tischner.info.pl, biblia.info.pl, odszkodowania.info.pl oraz polana.info.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok