Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wegrow.pl oraz .wloclawek.pl
Grudzień 1, 2018
Rozszerzenia domen .agro.pl oraz .auto.pl
Grudzień 11, 2018

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wroclaw.pl oraz zarow.pl

Domena .wroclaw.pl

Wrocław to miasto, znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce. Miasto to jest siedzibą władz województwa dolnośląskiego oraz powiatu wrocławskiego. Położone jest nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest to również historyczna stolica Dolnego Śląska. Domena wroclaw.pl należy do kategorii domen regionalnych. Liczba znaków w nazwie domeny wroclaw.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaków. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Firmy prowadzone w tej okolicy mogą tworzyć strony i wizytówki oparte na tej domenie. Jest to bardzo korzystne na biznesów prowadzonych lokalnie w tej okolicy. W sieci na tej domenie opartych jest już duża ilość stron jak np.: geowroclaw.wroclaw.pl, airport.wroclaw.pl, opera.wroclaw.pl, kuratorium.wroclaw.pl, muzeum.wroclaw.pl, nfm.wroclaw.pl oraz eureka.wroclaw.pl.

Domena .zarow.pl

Żarów to gmina miejsko-wiejska, znajdująca się w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim. Domena .zarow.pl to jedna z domen, która używana jest w określonym regionie. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domenę o takim rozszerzeniu można zakupić bez konieczności spełniania określonych warunków. Musi być jedynie wolna i dostępna do kupienia. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.zarow.pl, centrum.zarow.pl, electroluxcup.zarow.pl, zwik.zarow.pl, gazeta.zarow.pl, chatka.zarow.pl oraz zjednoczeni.zarow.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok