Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wroclaw.pl oraz zarow.pl
Grudzień 5, 2018

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wegrow.pl oraz .wloclawek.pl

Poniżej opisane zostały rozszerzenia takich domen jak .wegrow.pl oraz .wloclawek.pl.

Domena .wegrow.pl

Węgrów to miasto, znajdujące się w województwie mazowieckim. Według danych z grudnia 2010 r. miasto to miało ponad 12 tysięcy mieszkańców. Przez miasto to przepływa struga Czerwonka. Domena .wegrow.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Szukając przykładów stosowania tej domeny to np. straz.wegrow.pl, gimnazjm.wegrow.pl, soft.wegrow.pl, sp.wegrow.pl, cps.wegrow.pl, feniks.wegrow.pl, kostkar.wegrow.pl, geodezja.wegrow.pl, laryngolog.wegrow.pl czy sigma.wegrow.pl.

Domena .wloclawek.pl

Włocławek to miasto, znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, przy ujściu Zgłowiączki. Miasto to jest siedzibą powiatu włocławskiego oraz historyczną stolicą Kujaw. Domena wloclawek.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są doskonałą propozycja dla osób, które prowadzą działalność powiązaną z konkretnym regionem lub też miastem. Wybór rozszerzenia, które zawiera nazwę regionalną pozwoli lepiej zaprezentować się użytkownikom, którzy niewątpliwie są dla firmy istotni. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: tu.wloclawek.pl, gmina.wloclawek.pl, diecezja.wloclawek.pl, zarzadca.wloclawek.pl, osir.wloclawek.pl, muzeum.wloclawek.pl, mow.wloclawek.pl czy pwsz.wloclawek.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok